Často kladené dotazy

Jakým způsobem se vlastně hry ve virtuální realitě ovládají?

Ovládání je velmi snadné a zvládne ho úplně každý. Pouze si nasadíte speciální brýle a vezmete ovladače, systém pak bude plynule snímat pohyby vašeho těla. Jakoukoli hru z naší nabídky tak můžete rovnou začít hrát, aniž byste se museli učit složité ovládání – u nás je vše velmi jednoduché a ovládání zvládne úplně každý.

 

Pro koho je virtuální realita vhodná? Mohou ji hrát i děti?

Virtuální realita je určená pro všechny, kteří se chtějí dobře pobavit, zažít něco nového a vzrušujícího a získat nové zážitky. Je vhodná pro děti, teenagery, dospělé i starší generaci a díky snadnému a pohodlnému ovládání si ji užije každý.

 

Jaké hry máte v nabídce?

Aktuálně si u nás můžete zahrát různé akční, vzdělávací, poznávací i dětské hry, kompletní seznam je vždy k dispozici na našem webu, včetně podrobnějšího popisu her, screenshotů a videí ze hry. Rádi vám poradíme s výběrem vhodných her s ohledem na charakter vaší akce nebo složení návštěvníků.

 

Jaká zařízení pro virtuální realitu se u vás používají?

Pečlivě vybíráme z nejlepších a nejvýkonnějších zařízení, která jsou na trhu dostupná. V současné době je tak naše studio vybaveno technologií Meta Quest 2 a Meta Quest 3. Díky tomu vám tak můžeme nabídnout ten nejlepší herní zážitek s nejkvalitnější grafikou.

 

Je možné si vaše služby pronajmout i na celý den?

Určitě ano, rádi u vás budeme s naší virtuální hernou od rána až do večera.

 

Rád bych si vaše služby pronajal na firemní oslavu – je třeba něco připravit?

Jediné, co je potřeba, je zajistit vhodný prostor, který musí mít alespoň 3x3 metry a stabilní připojení k elektřině. Nic víc připravovat nemusíte, o vše ostatní už se postaráme sami.

 

Na jaké druhy akcí si virtuální realitu lze objednat?

Virtuální realita je skvělým zpestřením, jež se hodí na spoustu různých příležitostí – od soukromých party, přes oslavy narozenin a dětské dny, až po firemní akce, večírky nebo třeba velké veřejné akce pro tisíce lidí.

 

Jakým způsobem vás mohu kontaktovat pro bližší informace?

Můžete nás kontaktovat telefonicky i písemně, pro písemný kontakt lze použít formulář na našem webu, mailovou adresu nebo naše facebookové stránky.