Pronájem virtuální reality

Naše společnost se zabývá pronájmem a půjčováním virtuální reality – umožňujeme tak všem zájemcům zahrát si skvělé hry a vyzkoušet si situace, které v běžném životě nezažijí. Velkou výhodou je naše mobilita a malé nároky na prostor – virtuální realitu vám díky tomu můžeme dovézt téměř kamkoliv – stačí k tomu jen prostor alespoň 3x3 m a připojení k elektrickému proudu.

Nízké ceny, ale vysoká kvalita herního zážitku

Různé herny s virtuální realitou bývají často hodně drahé, díky nám si ji ale může vyzkoušet každý. Nabízíme pronájem virtuální reality za velmi nízké ceny, zároveň ale nabízíme vysoce kvalitní a skvěle propracované hry, jež vám přinesou jedinečný zážitek. Ať už máte s VR zkušenosti, nebo jste ještě nikdy neměli příležitost, zaručeně nebudete zklamaní. 

Hry různých žánrů pro děti, teenagery i dospělé

Každý má rád něco jiného, a tak naše nabídka her je dostatečně pestrá. Pokud si u nás objednáte půjčení virtuální reality, budete si moci vybrat až z 20 různých her – akční, sportovní, dětské, ale i poznávací nebo vzdělávací. S námi si každý přijde na své a o spokojenosti svědčí kladné reference našich klientů, ať už z řad dětí nebo firemních klientů.

Virtuální realita na váš večírek, oslavu narozenin nebo jinou akci

Pronájem virtuální reality si u nás můžete objednat na téměř libovolnou akci – nejčastěji to bývají různé večírky, party, oslavy narozenin, ale třeba i firemní teambuildingy, sportovní události nebo akce pro širší veřejnost. Máte-li o půjčení virtuální reality zájem, nebo potřebujete-li vědět více podrobností (např. upřesnit cenu nebo jiné informace), neváhejte nás kdykoliv kontaktovat – např. mailem, telefonicky, online formulářem nebo na naší facebookové stránce. Rádi vám na vše odpovíme a můžeme se rovnou domluvit na termínu, kdy za vámi přijedeme.