Pronájem závodního simulátoru

Plánujete uspořádat akci a chcete, aby se vaši hosté dobře bavili? Existuje spousta možností, ale to, co vám nabízíme my, zaručeně nadchne téměř každého – nabízíme půjčení špičkového závodního simulátoru, díky němuž si vaši hosté budou moci vyzkoušet jaké to je, když se řídí závodní auto.

Skvělá zábava pro malé i velké

Náš jedinečný závodní simulátor je pro všechny věkové kategorie – oblíbený je jak u dětí a teenagerů, stejně tak si na něm užijí i dospělí jedinci. Vyzkoušet si jízdu na simulátoru určitě doporučujeme i ženám a dívkám, díky moderním technologiím se jedná o skutečný zážitek, který si užijí nejen milovníci rychlých kol.

Vzrušující a realistický zážitek

Vybrali jsme takové zařízení, aby zážitek z jízdy byl co nejvíce realistický a hráč se při něm cítil jako ve skutečném závodním autě. Celý simulátor se tak skládá z několika komponentů, které dohromady tvoří jedinečný systém, jenž bude na vaší akci středem pozornosti.

Nejmodernější technologie

Na virtuální realitu jsme experti, proto jsme vybrali pouze ty nejlepší a nejmodernější technologie, aby byl zážitek z jízdy skutečně dokonalý. Součástí našeho závodního simulátoru tak jsou volant Thrustmaster T-GT s pedály a spojkou, speciální závodní sedačka GT Ultimate V2, pohybová platforma motion V3 a špičkový VR headset Meta Quest 2

Pro podrobnější informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Závodní simulátor vám rádi přivezeme až k vám, postaráme se o jeho instalaci, vysvětlíme vám, jak funguje a po skončení se pro něj zase vrátíme a odvezeme si jej zpět. Nemusíte si tak dělat starosti s dopravou, montáží nebo jinými komplikacemi.