Virtuální realita

Dokonale realistický zážitek

Virtuální realita přináší naprosto jedinečný a dokonale realistický zážitek – díky speciálním brýlím a ovladačům si budete připadat jako byste se ocitli v reálném prostředí, kde děj hry probíhá. Oproti klasickým PC nebo videohrám vás virtuální realita daleko lépe vtáhne přímo do děje a umožní vám vychutnat si hru skutečně naplno. 

 

Nejmodernější technologie

Pro maximální dojem ze hry je třeba mít kvalitní vybavení. Naše studio je vybavené špičkovými moderními technologiemi, které si poradí i s náročnými hrami a detailní grafikou. Využíváme prověřenou technologii Meta Quest 2 a Meta Quest 3 a oblíbenou platformu SteamVR – díky tomu vám můžeme poskytnout to nejlepší, co v současné době virtuální realita nabízí.

 

Pohodlné ovládání, které zvládne každý

Některé běžné videohry nebo počítačové hry mívají složité ovládání, které spoustu lidí odradí nebo jim snižuje zážitek ze hry. Virtuální realita ale funguje jinak a nic takového u ní nehrozí – systém jen sleduje pohyby vašeho těla s přesností na pouhé 2 mm a nemusíte se tak nic zdlouhavě učit – ihned po nasazení headsetu se můžete pustit do hry a užít si ji na maximum. Sami hned poznáte, že virtuální realita je nesmírně zábavná a užije si ji každý, ať už patří mezi mladší nebo starší ročníky.

 

Ještě lepší zážitek než 5D kino

Pokud jste někdy byli v 5D kině, možná vás zaujalo, jak je film realistický a vtáhne vás do děje. Virtuální realita je ale ještě o několik levelů lepší – oproti pasivnímu sledování filmu jste zde doslova hlavní postavou a sami se můžete ve hře libovolně pohybovat nebo plnit různé úkoly. Každý, kdo někdy virtuální realitu vyzkoušel vám potvrdí, že se jedná o mimořádný zážitek, jenž stojí za to zkusit.

 

Nabídka her a zážitků pro děti i dospělé

Pečlivě vybíráme jednotlivé hry tak, aby si u nás přišel na své úplně každý – od dětí, přes teenagery a dospělé až po starší generaci. Vyzkoušet si tak můžete různé střílečky, akční hry, poznávací hry, dětské simulátory a další zajímavé hry, které vás dostanou do děje a virtuální realita vám tak umožní zažít něco nového a fascinujícího.