alt

Hero Zone

Virtuální realita

Hero Zone je služba, kde se až 4 hráči společně pustí do kooperativního dobrodružství na hrací ploše 6×6 metrů a zažijí volnost virtuálního světa, v němž si zahrají na hrdiny. Čekají vás zábavné a akční hry, které potěší nováčky i zkušené hráče. Na výběr z několika her:

  • Lukostřelba - hrajte a společně ochraňte svoji pevnost a strom života před nájezdy nestvůr, jež musíte pomocí luku sestřelovat. Během hry si pomocí kouzel budete zlepšovat schopnosti vašeho luku a zároveň si i procvičite střelbu. Budete čelit nájezdům kostlivců, pavouků, nekromatů, bezhlavých jezdců a na konci vás čeká i hlavní boss.
  • Obránci vesmíru - projeďte se na vesmírné plošině a vyhýbejte se překážkám, přitom se ale musíte postarat o zneškodnění nepřátelských dronů a jiných futuristických entit. Na konci čeká hlavní nepřítel, kterého musíte zneškodnit před tím, než vyprší časový limit.
  • Řádění zombíků - odrazte vlny zombie v apokalyptickém světě. Můžete si vybrat z různých lokací a se zbraněmi v rukách společně čelit hromadě nemrtvých, kteří přicházejí ze všech stran. Hra dokonce zapisuje i statistiky střelby, a tak můžete soutěžit o to, kdo má lepší mušku!
  • Cyberarena - v aréně se můžete utkat proti sobě v laserpaintballu. V jedné ruce držíte štít, ve druhé zbraň a na vyznačené ploše 5x5 metrů zápasíte mezi sebou, stejně jako v klasickém paintballu, avšak ve virtuálním prostředí Egypta či Japonska.
  • Špionážní express - unikněte z hacknutého vlaku plněním úkolů a hádanek.
  • Vaření - spolupracujte v přípravě hamburgerů pro hladové zákazníky.

Video