Služby

Nabízíme špičkové služby v oblasti pronájmu VR, kterou vám přivezeme na vámi vybrané místo. Disponujeme moderním vybavením a kvalitními hrami, díky nimž si užijete spoustu zábavy, napětí a vzrušení. Naše virtuální realita vás doslova pohltí a přinese vám jedinečný zážitek.

 

Nejmodernější vybavení pro maximum zábavy

Samozřejmostí je moderní a kvalitní vybavení. Naše studio vlastní špičková herní zařízení, která patří ve světě virtuální reality k těm nejlepším. Aktuálně používáme helmu HTC Vive, hry z platformy SteamVR a také herní konzoli X Box One S + Kinect – můžeme vám tak nabídnout to nejzajímavější, co je v současné době na herním trhu k dispozici. Naše půjčovna VR disponuje nejvýkonnějšími počítači a grafickými kartami, takže váš zážitek bude jedním slovem dokonalý.

 

Postaráme se kompletně o všechno

Přijedeme na místo vaší akce, připravíme náš herní stánek, nachystáme herní vybavení a kompletně se postaráme o jeho provoz po celou dobu akce. Nemusíte se tak o nic starat – stačí mít pouze připravený prostor o velikosti alespoň 3x3 m a se stabilním připojením k elektřině – víc naše virtuální realita nepotřebuje. Vše ostatní už můžete nechat na nás.

 

Zaručujeme vám super zábavu pro všechny

Můžeme vám garantovat skvělou zábavu pro všechny věkové kategorie, od dětí až po starší spoluobčany. Pronájem VR je vhodný pro malé i velké a díky naší pestré nabídce her si na své přijde opravdu každý, ať už preferuje jakýkoli typ her.